Mani pirmie distancētie seansi

21.05.2012.
Ivars
Manas izjūtas: Siltums, skudriņas, gurnu rajonā stipra pulsācija. Pēc kāda laika – rokās viegls siltums, pazuda skudriņas, pazuda pulsācija gurnu rajonā. Likās, ka rokās ir maza gaiša bumbiņa.
Ivara izjūtas: Juta visā ķermenī karstumu.

28.05.2012.
Iveta (1.līmenis Reiki)
Manas izjūtas: Rokās karstums, vēlak viegls siltums. Likās, ka enerģija apstājas kaklā, plecu zonā, gurnos. Ar otro un trešo reizi (enerģiju domās vadīju pa visu ķermeni) – enerģija caur visu ķermeni plūda vienmērīgi. Vizuāli centos būt viņai līdzās.
Ivetas izjūtas: Juta, ka enerģija iespiedās kaklā, kājās siltums. Rokās karstums, kuras pati sev lika uz ķermeni. Seansa laikā pabija četrās vietās – apstaigāja savas attiecības. Seansa beigās pamanīja ēnu.

29.05.2012.
Evija- sūdzības – sāpes kuņģī.
Seansā izmantoju mīksto lācīti Vudiju.
Manas izjūtas: Rokas uzliku uz Vudija vēderu.Viegls siltums un skudriņas. Sākas lauzt labās rokas pirkstus. Pēkšņi liels karstums rokās, kurš pārgāja uz seansa beigām, vieglā siltumā.
Evijas izjūtas: Vēders burbuļoja.

31.05.2012.
Evija-sūdzības par sāpēm kuņģī.
Manas izjūtas: Rokās karstums. Jutu sirds pukstus. Kuņģa rajonā – durstošas sajūtas. Uz seansa beigām rokās bija vienmērīgs siltums.
Evijas izjūtas: Likās, ka turu rokas uz vēdera. Tirpoņa vēdera lejas daļā.

16.06.2012.
Arita- sūdzības uz muguras sāpēm
Manas izjūtas: Rokās kļuva karsti. Redzēju zilu gaismu muguras krustos, tuvāk pie mugurkaula. Vizuāli enerģiju virzīju pa mugurkaulu. Seansa beigās rokās viegls siltums.
Aritas izjūtas: Juta, ka enerģija plūda pa mugurkaulu un iziet caur kājām. Nepatīkama sajūta galvā. Juta siltumu. Un vēlāk bija ļoti laba sajūta. Muguras sāpes viņai atbalalsojas muguras krustos, kur redzēju zilu gaismu.

28.06.2012.
Mārtiņš (1.līmeņa Reiki) – izrauta zoba sāpes
Manas izjūtas: Enerģiju vizuāli virzīju pa visu ķermeni – sūtot mieru un harmoniju, jo viņam nomira vecmāmiņa – mana mammīte, bet koncentrējos pamatā uz zobu. Rokās bija ļoti liels karstums, īpaši galvas rajonā, kas uz seansa beigām kļuva vienmērīgs un silts.
Mārtiņa izjūtas: Sajūta, ka zobs sācis augt. Sāpes pastiprinājās. Spiedošas sāpes izrauta zoba rajonā. Sāpes norimās. Seansa laika aizmiga.

29.06.2012.
Aiga- sūdzības uz galvas sāpēm, pastāvīgas ekzēmas rokās – plaukstās.
Manas izjūtas: Ļoti ilgi rokās bija durstošas sajūtas, tas pārsteidza, jo parasti šīs sajūtas pazūt ātrāk (pat paskatījos pulkstenī). Tikai seansa vidū durstošās sajūtas beidzās un ieplūda vienmērīgs siltums. Seansa laikā enerģiju vizuāli sūtīju uz galvu un plaukstām. Vizuāli centos būt viņai līdzās.
Aigas izjūtas: Gribējās smaidīt. Smaguma sajūta visā ķermenī – it kā spiestu iekšā gultā, bet pēc laika smagums pazuda. Plaukstās siltums – īpaši labajā, kur ekzēma ir lielāka. Siltuma sajūta kājās – sajūta, ka kaut ko izvelk caur kājām laukā. Enerģiju juta ķermeņa kreisajā pusē. Es esmu stāvējusi pie gultas kreisā pusē.
Mani īpašie attāluma seansi mammītei Manu mammīti 01.06.2012. pa nakti jau komā aizveda uz slimnīcu – insulsts.
Padomu, ko darīt, kā palīdzēt mammītei, jautāju skolotājai Lijai.

02.06.2012.
Nadedžda- mammīte, 80 gadi, bezsamaņa, koma.
Pajautāju mammītei vai varu viņai sūtīt ārstējošo seansu, viņa atbildēja, ka nē.
Sūtīju viņai harmoniju, mieru un mīlestību.
Manas izjūtas: Rokās durstoša sajūta.Vēlāk viegls siltums. Jutu sirds pukstus – gurdenus, ar pārsitieniem. Mammīte 02.06.2012. plkst.:23:30 nomira.

03.06.2012.
Sūtu mammītes dveselītei mieru, harmoniju un mīlestību, lai viņa vieglāk un ātrāk varētu aiziet pa gaismas ceļu uz MŪŽĪGO MĪLESTĪBU.
Manas izjūtas: Rokās kluss, vienmērīgs siltums.
Harmonijas, miera un mīlestības seansu mammītes dvēselītei sūtu katru vakaru (sūtīšu līdz 11.06.2012. – 40 dienas)
Manas izjūtas: Ar katru seansu rokās siltums samazinās. Pēdējos seansos vispār nav siltuma, tukšuma sajūta plaukstās.
Attāluma seansi sev

27.05.2012.
Manas izjūtas: Plaukstās iesākumā jutu siltumu, bet vēlāk karstumu. Seansa beigās plaukstās viegls siltums. Sajūtas bija īpatnējas: jutu ķermenī siltumu, sirds neprātīgi dauzījās, vēlāk normierinājās. Sajutos pasargāta, samīļota. Jutos drošībā, it kā gulētu kokonā. Es sajutu vārdu nozīmi „Es mīlu sevi” . Burvīga sajūta.

03.06.2012.
Sūtīju sev mieru, harmoniju un mīlestību
Manas izjūtas: Rokās karstums, vēlāk viegls siltums. Jutu enerģijas plūsmu caur galvu pa visu ķermeni. Vēlēk it kā gulēju enerģijā. It kā pati iztaroju enerģiju. Aizmigu mierā.
Seansus sev veicu arī 10.06.2012., 18.06.2012., 24.06.2012., bet izjūtas nepierakstīju.
Nezinu, kura seansa laikā, man škiet, ka tomēr 03.06., pēc seansa beigām, sajutu virs galvas tādu kā enerģētisko kupolu, tāda sajūta bija, ka kāds man kau ko bloģē, pasargā mani. Es visu apzinājos un sapratu, jutu skumjas, bet nebija izmisuma, kad nezini ko darīt. Šis kupols pazuda pēc bērēm (07.06.) apmēram 17.jūnijā.
Paldies, Reiki, paldies, Jums skolotāj, ka ienācāt manā dzīvē!
Paldies, skolotājai Lijai!
Sarmīte Vidovska /dzim.Rupeiko/