Manas Saulainās Izmaiņas

Saulainās Izmaiņas piepilda manu dzīvi ar Gaismu, Mīlestību ,Pateicību un Cieņu. Ir tāda sajūta ka neesmu viena un kāds mani vada. Patiesībā Reiki Mīlestība mani vada. Reiki – tā ir Brīnumaina dāvana, kas izmaina dzīvi. Kopš manā dzīvē ir Reiki esmu patiesi laimīga un mierīga . Dievišķā Mīlestība dziedina un harmonizē mani un manu dzīvi.
Par šo Brīnišķīgo dāvanu un savām saulainajām izmaiņām esmu pateicīga saviem Garīgajiem skolotājiem Mihailam un Angelinai Mošenkoviem. Skolotāji ir Gaismas un Mīlestības eņģeļi uz Zemes, kuri saviem skolniekiem nodod dziļas garīgās zināšanas, mīl un atbalsta.  Esmu pateicīga Dievam par mūsu satikšanos. Katra nodarbība ir Mīlestības, prieka, jaunu zināšanu un pārsteigumu pilna. Skolotāji man palīdz arī sakārtot manu Iekšējo Pasauli. Un tas ir ļoti liels atbalsts! Agrāk pat iedomāties nevarēju ,cik daudz būs pašai ar sevi jāstrādā. Dažkārt tas nemaz nav tik viegli . Bet man ir drošības sajūta ,jo skolotāji vienmēr palīdz.
 Es ticu Brīnumiem ! Un skolotājs Mihails ir Brīnumu Radītājs!

Manas pirmās Saulainās Izmaiņas.

Pirms vairākiem gadiem man sākās veselības problēmas saistībā ar muguru.  Es  skaidri zināju ,ka tradicionālā medicīna man palīdzēt nevarēs. Uzticējos tikai Garīgajai dziedināšanai.
Pēc datortomogrāfijas izmeklējuma ,neirologa slēdziens bija – darba nespēja, invaliditātes noformēšana,   atteikšanās no fiziskās slodzes, tabletes  un injekcijas mūža garumā .  Daktere vēl informēja par to, kas mani sagaida. To klausīties bija ļoti nepatīkami.
Uzreiz  sev skaidri pateicu- Tas nav par mani!  Ticēju, ka Man Dievišķā Mīlestība palīdzēs! Nevienu pretsāpju tableti neizdzēru, kaut gan izjutu ļoti lielas sāpes. Cietu sāpes un ticēju, ka Brīnums notiks!
Notika liels Brīnums!  Manā dzīvē ienāca Reiki Mīlestība. Un viss sāka mainīties, pilnīgi viss! Es pati sāku mainīties.
         
Mana darba slodze vēl palielinājās, ieguvu papildus darbu ,sāku nodarboties ar vingrošanu un daudz, daudz mācījos ,ar sevi strādāju, apmeklēju dziedināšanas seansus  un Hidžamas procedūras pie skolotāja Mihaila.
Un muguras problēmas jau ir pagātne.
Es dziedināšanas Brīnumu piedzīvoju pateicoties skolotājam Mihailam!
Visi dziedināšanas seansi un Hidžamas procedūras bija Dieva dāvana.
Skolotājs Mihails atvēra durvis manai Laimīgajai dzīvei!
No sirds esmu pateicīga Skolotājam par Dievišķīgo dziedināšanu!

Agita Suharevska