Manas otrās Saulainās Izmaiņas

Vienmēr esmu rūpējusies par savu Garīgo un fizisko labsajūtu. Piedomāju pilnīgi par visu. Meklēju labāko tieši sev pašai. Informācijas tik tiešām ir ļoti daudz. Man likās, ka visu daru pareizi.

Bet tagad ,mācoties pie skolotāja Mihaila, saprotu, ka esmu pieļāvusi daudz kļūdu un nepareizas rīcības attiecībā pret sevi pašu. Tagad man vairs nav jāmeklē papildus informācija par dzīves kvalitātes uzlabošanu  ,par sevis pilnveidošanu, jo Skolotājs saviem skolniekiem sniedz visas nepieciešamās zināšanas un iemāca daudz ,dažādas prakses ,lai varētu dzīvot laimīgi un kvalitatīvi. Tikai atliek viedajās zināšanās ieklausīties un  tās pieņemt, ieaicināt savā Dzīvē. Bet tas jau ir darbs ar Sevi pašu!

Vienmēr esmu domājusi ,ka tas, ko daru ir pareizi. Skolotāji redzot ,ka rīkojos bezatbildīgi pati pret sevi centās man palīdzēt. Es Skolotājus ļoti cienu, bet viņu ieteikumus sākumā nevarēju pieņemt, jo man likās, ka Es pati zinu kā ir labāk man pašai. Tikai tagad saprotu,  cik  svarīgi ir ieklausīties savos Garīgajos Skolotājos, jo dažkārt mēs  paši neredzam to ,kas īsti ar mums notiek. Skolotāji ļoti centās man palīdzēt un viņiem tas izdevās!

Reiki ir manas Dzīves Mīlestība. Domāju, ka man pietiek ar Garīgo barību un nepievērsu uzmanību fiziskā ķermeņa labsajūtai. Likās ,ka regulāra ēšana nav svarīga. Un tikai kādas neveiksmīgas procedūras rezultātā, sapratu, ka man ir radušās kuņģa problēmas. Skolotājs Mihails uzreiz ieteica konsultēties ar ārstu un pārbaudīt kuņģi. Es neņēmu to vērā, jo uzskatīju ,ka pati tikšu galā. Skolotāji ļoti uztraucās par mani, bet Es domāju ,ka viss ir labi. Es nespēju un negribēju pieņemt realitāti. Tikai tagad saprotu, cik tas ir bīstami. Bija pagājis jau vairāk  kā mēnesis, un nekas nemainījās, stipras sāpes kuņģī bija pie katras ēšanas un labāk nepalika, pat ūdens dzeršana sagādāja grūtības. Un tad  kādu  dienu paaugstinājās temperatūra. Skolotāji nekavējoties ieteica braukt uz slimnīcu. Ar lielu Mīlestību un Pacietību Skolotājiem izdevās  pierunāt mani meklēt palīdzību pie speciālistiem . Tagad tikai saprotu, ka šādi rīkojoties varēju sevi izpostīt gan garīgi ,gan fiziski. Skolotāji mums māca, ka fiziskajam ķermenim ir jābūt harmonijā ar garīgo ķermeni. Pateicoties saviem Skolotājiem, tagad to saprotu!  Par sevi ir patiesi jārūpējas. Un iegūtās zināšanas ir jāpielieto savā  dzīvē. Es pati piedzīvoju to ,ka visa mana ķermeņa struktūra atteicās ar mani sadarboties. Pati nevarēju sev palīdzēt. Esmu pateicīga Dievam par saviem Garīgajiem Skolotājiem! Viņi vienmēr mani atbalsta un  no sirds sniedz vislabākos ieteikumus.

Slimnīcā veiktās procedūras bija pirmais solis fiziskās labsajūtas atjaunošanai. Tā bija  fiziskā ķermeņa Dievišķā dziedināšana! Es sajutu Dzīvības spēku sevī!

Un tad sekoja Garīgā un Fiziskā dziedināšana Augstāko līmeņu Festivālā.  Un tas bija Brīnums! Jau  pirmajā Festivāla dienā sajutu spēku pieplūdumu un garīgo atbalstu.  Dzīves kvalitāte mainījās acumirklī! Es sāku garīgi un fiziski atjaunoties. Prakses bija dziļas un dziedinošas. Pēc katras prakses  jutos arvien labāk un ticība saviem spēkiem atjaunojās! Paldies manai draudzenītei Santiņai par atbalstu un rūpēm! Cik labi ,ka ir draugi! Trešajā Festivāla dienā sajutu, ka esmu dziedināta. Un tā arī bija! Tagad tikai atliek  ar patiesu cieņu un mīlestību izturēties pašai pret sevi! Un atcerēties ,ka arī ķermenis ar mani runā!  Gaisma un Mīlestība ir piepildījusi manu Iekšējo Pasauli!

Skolotāju rīkotie Festivāli un Retrīti ir Dievišķīgas dāvanas ! Tajos var piedzīvot visu, kas  mums nepieciešams – dziedināšanu, atjaunošanu, atbalstu,  iegūt garīgas zināšanas, iemācīties brīnišķīgas prakses, būt kopā ar draugiem un mīlestības pilnā gaisotnē atpūsties. Mīļie Skolotāji rūpējas par mūsu Garīgo attīstību!

Ceļš ir viens ,bet pagriezienu ir daudz!

Mēs dzīvojam Brīnumainas Mīlestības  pilnā Pasaulē! Skolotāja Mihaila dziedināšana ir Dievišķīgas mīlestības piepildīta. Skolotājs arī mums iemāca būt pašiem savas Dzīves Radītājiem. Lai Mīlestība, Cieņa ,Pateicība un Prieks dzīvo mūsu Brīnumainajā pasaulē!

Esmu no sirds pateicīga saviem Skolotājiem  par  mīlestību, atbalstu un Dievišķīgo dziedināšanu!