Esmu kļuvusi mierīgā

Kādas pārmaiņas jūsu dzīvē notika pielietojot Reiki pirmā līmeņa prakses
2016. gada 20. augusta

R. Izlasot forumā teikumu par asinsspiediena stabilizēšanas pēc Reiki iniciācijas, pieķēros tam kā salmiņam un pieteicos kursiem! Tiešām – meditācija +visas tehnikas +tehnika „kā atbrīvoties no bailēm 5 min.”, palīdzēja savest kārtībā veselību. Bet drīz piedzimstot mazmeita ar smagam veselības problēmas un pēc 1.5 gada aizejot no mums, dzīve bija apmetusi tādu kūleni, ka tikai tagad lēnām viss ieiet sliedēs.

Plusi:

  • Esmu kļuvusi mierīgā
  • Savā darbā, krīzes centrā, varu palīdzēt bērniem, kuri dažbrīd ir smagi, cietuši garīgi, fiziski, seksuāli.
  • Ārstēju savus un citus kaķus, suņus
  • Ārstēju vīru, mazdēlu, mammu u.c.
  • Darbā bieži nostrādā intuīcija
  • Esmu atguvusi, pašpārliecinātību.

Minusi:

  • Esmu sapratusi un redzu daudz ko tādu, ko gadu desmitiem neredzēju, vai negribēju redzēt ģimenes dzīvē un tas nav viegli. Mierā stāvoklī gar acīm pazina aiziņas, kas ir atbilde pat uz 20-30 gadu veciem jautājumiem.

S. Esmu kļuvusi mierīgāka, smaidīgāka. Vairāk uzklausu cilvēkus. Vispār smaidu visu laiku. Prieks un mīlestība ir mani pavadoņi. Esmu laimīga. Man pietiek enerģijas dažādiem dzīves procesiem. Sajūta, ka izstaroju gaismu. Darba apkārtējie arī kļūst mierīgāki, līdzsvarotāki. Ļoti labi aizmiegu čakru balansēšanas laikā, vai uzriez pēc tā. Verot ciet operācijas rētu, tiešam to jutu. Rētā vairs nav velkoša sajuta, tā ir kļuvusi mīkstāka. Veicot Mikao Usui 5 pozīcijas galvai seansa citiem – cilvēki aizmiegs, nolieku viņu pēc tam pagulēt. No cita nāca liels karstums, cits dziedēja savu čakru griešanās vibrācijas, citam sāpes pārgāja, uzlabojās pašsajūtā. Es jutos spēcīga un vajadzīga, un pateicīga Visumam, Mihailam un Angelīnai!
Ilva. Šajā laikā pārmaiņas ir notikušas ar mani – ar manu uztveri un domāšanu, attieksmi pret cilvēkiem un notikumiem. Esmu sajutusi tīru beznosacījuma mīlestību no Skolotājiem un cilvēkiem ar Reiki un esmu spējusi arī šādu mīlestību sniegt citiem. Par to esmu ļoti, ļoti laimīga. Esmu kļuvusi nosvērtāka, mierīgāka, pašapzinīgāka. Pamazām atbrīvojas no greizsirdības. Esmu pamanījusi, ka man mainoties, arī zudušas tādas situācijas, kuras iepriekš bija radījušas greizsirdību. Šajā steigas laikmeta, iespēju robežas, esmu iemācījusies dzīvot bet steigas, redzot un jūtot to, kas man ir visapkārt. Reiki manai dzīvei ir devis jēgu un mērķi. Es jutos stipra.
G. Esmu daudz, daudz mierīgāka. Neitrālāk skatos uz savas dzīves situācijām. Esmu pārliecinātāka. Esmu fiziski veselāka, spēcīgāka. Sāku saprast, ko īsti es vēlos piedzīvot savā dzīvē. Vairāk apzinos sevi ikdienā.
S. Sāku savādāk uztvert cilvēkus un attiecības. Paplašinājās uztveres formas. Sāku izjust citu cilvēku un dzīvnieku problemātiskas zonas, kā arī veikt izveseļošanos dažos konkrētos gadījumos.
I. Ļoti ātri pēc pirmā līmeņa Reiki iniciācijas atbrīvojos no sāpēm kreisajā plecā un sprandas daļā. Vairākas reizes ir bijusi iespēja pārliecināties, cik labi Reiki strādā uz bērniem, gan palīdzēt slimības gadījumā, gan noņemt galva sāpes, gan palīdzēt vēdersāpju gadījumā. Pati kļuvusi mierīgāka, līdzsvarāka.
R. Pamazām sāka mazināties slimības izraisītie simptomi. Sāka rasties viegluma sajūta kājas, spēja vieglāk kustēties, mainījās domāšana. Izmainījās garastāvoklis. Vairāk laika vai gandrīz lielāko daļu dienas pavadīju saskarē ar dabu. Īpaši vieglāk kļūst, jo tiek apvienoties prakses arī ar dziednieciskajiem seansiem, kas ir Reiki Gaismas skolas spirit.lv mājas lapā.
H. Mājas viss mierīgi, vakaros ar Reiki seansu noņemu vīram stresu. Ja saslimst mazbērni ar Reiki, tiekam galā bez sarežģījumiem. Darbā arī rāmas attiecības ar kolēģiem un klientiem, ja liekas, ka situācija kļūst nervoza atceros Reiki principus un nomierinos. Dažreiz atkārtoju pie sevis tās vairākas reizes kā mantru, tādā veida kļūstu mierīga, un arī apkārtējie cilvēki kļūst mierīgi un labestīgi.
A. Manā dzīvē ienāca prieks un atslābināšanās, attālināšanās no problēmām, kuras likās tālas un nenozīmīgas. Meditēju, klausījos meditatīvo mūziku, baudīju dabas skaistumu, lasīju par Reiki un krāsoju mandalas. Pārāk lielas izmaiņas vairāk nenotika. Gatavojos Reiki 2. līmenim.

А. На первом уровне я сдал экзамены в колледже. Меня не замечали контролеры в транспорте. Еще получается подрабатывать по профессии программиста, и еще нашел работу в магазине, продавец – кассир. Мне начальство говорит, чтобы говорил на латышском. А я говорю на русском и никаких проверок не было. Я не чем не болел, был здоровым!
П. Много осознанно, произошли изменения и происходят изменения в жизни к лучшему, улучшилось здоровье, отношения с людьми, финансовая сторона жизни осознана и исправлены некоторые ошибки совершенные в прошлом. Осознала, что мой творческий потенциал требует реализации. Познакомилась с мужчиной, искала партнера по жизни, знакомство пока переписка и фото. Он сейчас не в Латвии. Появляется, как мне казалось, уверенное чувство безусловной любви и благодарности. Я уверена, что на правильном пути. Осознала и чувствую потребность любить, ничего не требуя взамен.
А. Глубже начал осознавать себя как источник Света. Развил в себе больше чувства сострадания, узнал разницу между жалостью. Лучше понимаю людей. Наладил отношения с ребенком. Взрослые могут обмануть, но не дети. Система Рэйки – это образ жизни, как дышать. Система, о которой могу сказать делясь преумножать.