Sertificētie speciālisti

Mihails Mošenkovs Usui Reiki skolotājs. Sertifikāts №7 (18.05.28) www.reikilatvia.lv www.spirit.lv mihailspirit@gmail.com tel.20006245
Dzintra Dzilna Reiki meistare-skolotāja Sertifikāts №4 18.05.28) sellija2@inbox.lv tel.29941570
Lija Jegere Reiki skolotāja Sertifikāts №3 (18.05.28) lija63@inbox.lv tel.26770938
Maija Kantore Reiki skolotāja. Sertifikāts №1 (18.05.28) maija.kantore@inbox.lv tel.29774845
Ziedonis Karklinš Reiki skolotājs. Sertifikāts №2 (18.05.28) www.ziedonis.lv, ziedonis-k@inbox.lv tel.29527291
Angelina Mošenkova Reiki skolotāja. Sertifikāts №6 (18.05.28) www.reikilatvia.lv, tel.20006245
Inara Krumina Reiki skolotāja, sertifikāts №28 (2027.03.18) reiki7@inbox.lv tel.26161282
Viktorija Platova Reiki skolotāja, sertifikāts №22 (2025.02.09) vikaplatova@inbox.lv tel.29793381
Marika Vitola Reiki skolotāja, sertifikāts №24 (2027.03.18), marika.vitola@gmail.com tel.29163360
Indra Abele Reiki meistare-skolotāja, sertifikāts №11 (13.04.28) www.indraabele.lv indraabele@inbox.lv tel.26321282
Zanda Bralite Reiki meistare-skolotāja, sertifikāts №23 (13.04.28) lielogas@inbox.lv tel.26440154
Girts Ivans Reiki meistars-skolotājs, sertifikāts №10 (18.05.28) www.light-within.lv girts.ivans@gmail.com tel.29249248
Oksana Minajeva Reiki meistare-skolotāja, sertifikāts №9 (13.04.28) okosko18@inbox.lv tel.22552324
Agita Zake Reiki meistare-skolotāja, sertifikāts №33 (19.09.27) agitazake@yahoo.com facebook.com/reikinams tel.26725651
Vilnis Lejnieks 3.Reiki līmenis Reiki, sertifikāts №8 (18.05.28) vilnis.lejnieks@inbox.lv tel.26352669
Valerija Briede 3.Reiki līmenis Reiki, sertifikāts №12 (23.03.2029) tel.67525771
Jevgenija Goncarina 3.Reiki līmenis, sertifikāts №17 (2025.02.09) turmalin77@gmail.com tel.26957320
Sandra Lase 3.Reiki līmenis Reiki, sertifikāts №18 (2026.03.26) salase@inbox.lv tel.27054346
Sarmite Dratniece 4.Reiki līmeņa praktiķe Reiki, sertifikāts №25 (19.09.27.) uguntina53@inbox.lv tel.28358801
Anatolijs Petrukevics 3.Reiki līmenis Reiki, sertifikāts №26 (23.03.2029) petrukevic@inbox.lv tel.28805546
Skaidrite Rone 3.Reiki līmenis, sertifikāts №27 (2026.03.26) skorpioni@inbox.lv tel.26465376
Tamara Elste 3.Reiki līmenis, sertifikāts №30 (20.09.2024) tamara.elste@inbox.lv tel.29410288
Marija Mežecka Reiki skolotāja, sertifikāts №34 (2027.05.01) marija@wizard.lv tel. 29213310
Jānis Poga Reiki 3.līmenis, sertifikāts №36 (2024.03.24) janis-poga@inbox.lv tel. 29151414
Alla Lipatova Reiki 3. līmenis, sertifikāts №35 (2024.03.24) allalipatova72@gmail.com tel. 29608550
Tatjana Greļa Reiki 3. līmenis, sertifikāts Nr. 37 (21.09.28.) tatjanagrela@gmail.com tel: 29690721
Agnese Milutina Reiki meistare-skolotāja, sertifikāts Nr. 39 (21.09.28.) agnese.milutina@inbox.lv tel. 26481884
Aivars Dirnēns 3.Reiki līmenis, sertifikāts №29 (23.03.2027) aivarsdlmt@inbox.lv tel. 26522032
Daiga Šļahota Reiki meistare-dziedniece, sertifikāts №14 (20.09.2024) daiga25@inbox.lv mob. 29461752
Jānis Šļahota Reiki meistars-dziednieks, sertifikāts №13 (20.09.2024) slahota@inbox.lv tel. 22074527
Edīte Martinsone Reiki meistare-skolotāja, sertifikāts №40 (2025.03.08) edita5@inbox.lv tel. 29813170
Anita Krasņikova Reiki meistere-dziedniece, sertifikāts №41 (08.03.2025) anita.krasnikova@gmail.com tel. 29175647
Santa Damberga Reiki meistars-dziedniece, sertifikāts №15 (19.09.25) santadamberga@inbox.lv tel. 29485252
Laima Pērkone 3.Reiki līmenis, sertifikāts №42 (13.03.2026) laima.perkone@gmail.com tel.27037497
Rita Tarasova Reiki meistars – dziedniece, sertifikāts №16 (21.09.26.) ritatarasova@inbox.lv tel. 26448369
Normunds Baumanis Reiki meistars-dziednieks, sertifikāts №20 (22.09.26.) sigulda@inbox.lv tel.22035533
Dita Muravjova Reiki meistare-dziedniece, sertifikāts №21 (21.09.26.) dita.muravjova@gmail.com tel.25950589
Elena Posta, MD Reiki 3. līmenis, sertifikāts №31 (21.09.24.) elena.post.lv@gmail.com tel. 29974187
Inese Lībere 3.Reiki līmenis sertifikāts № 48 (23.03.25) inese.libere@inbox.lv tel. 25727853
Kintija Bulava Reiki meistare skolotāja sertifikāts № 47 (23.03.25) kintija.bulava@inbox.lv tel.+371 26525606