Vilnis Lejnieks

                  

 

 

Reiki speciālista, garīgā dziednieka

Viļņa Lejnieka  pakalpojumi

 

Kontakti

+371  26352669

vilnis.lejnieks@inbox.lv

 

DZIEDINOŠIE REIKI SEANSI

 

 

Reiki seansi ievērojami uzlabo veselības stāvokli. Tie atjauno organisma sistēmu līdzsvaru, dziedina fizisko ķermeni, emocijas, dvēseli un prātu, piepilda ar miera un drošības sajūtu. Reiki seansi saīsina rehabilitācijas periodu pacientiem pēc psihosomatiskiem traucējumiem, stresa, depresijas, insulta, infarkta, kā arī pēc operācijām.

 

          Metode ir efektīva fiziskai un mentālai atslābināšanai, sāpju noņemšanai, stresa un satraukuma mazināšanai, dzīvesprieka sajūtas pastiprināšanai. Notiek daudz ātrāka fiziskā ķermeņa un nervu sistēmas atjaunošanās paralēli tradicionālo medikamentu lietošanai, pie ķirurģiskās ārstēšanas vai pie jebkuras citas tradicionālās medicīnas ārstēšanas metodes pielietošanas.

Tā ir neinvazīva tehnika, kuru pēta zinātne un kurai nav nekādu nevēlamu blakus efektu vai kontrindikācijas Tā paātrina izārstēšanās procesus, to pielieto arī onkoloģisko saslimšanu gadījumos un ir droša visiem, ieskaitot cilvēkus gados, grūtnieces, barojošas mātes, bērnus un arī mājdzīvniekus.

Vairāk – https://reikiasociacija.lv/

 

GARĪGĀ IZTAISNOŠANA

 

Garīgā iztaisnošana ir dievišķs impulss, kas pārmaina un piešķir jaunu tēlu. Kontakta laikā cilvēks jūtas patīkami un apzinās sevi vienlaikus divās realitātēs. Vienā realitātē cilvēks sajūt fizisko identitāti un otrā vienotību ar visu esību. Cilvēks nonāk realitātē, kurā nav laika, bet ir tikai šis brīdis. Šajā apziņas līmenī nonāk katrs. Cilvēce tuvojas ​jaunas apziņas​ dzimšanai, kura maina domāšanu un uztveri.

Tiek likvidētas blokādes un vecās iepriekšējās matricas, jo dzīvības enerģija ir pašregulējoša un tai tiek dota iespēja brīvi izpausties. Tiek likvidēta uzkrātā ​emocionālā un fiziskā spriedze, kā rezultātā saistaudi un muskuļi tūlītēji atbrīvojas.

Izmaiņas ķermenī ir redzamas uzreiz!

Mainās arī cilvēka mentālais līmenis. Nekur šis dabas reģenerējošais spēks –​ pašdziedināšanās ​- neparādās labāk kā šajā dziedināšanas veidā, kurš ir iedarbīgs gan bērniem, gan pieaugušajiem jebkurā vecumā.

Garīgā iztaisnošana ir ieteicama visiem: bērniem, pieaugušajiem, vecākiem cilvēkiem, grūtniecēm, arī sportistiem – neatkarīgi no nacionālās piederības, izcelsmes kultūras, vecuma vai veselības stāvokļa.

Iespēja piedzīvot Garīgo iztaisnošanos pašam un ieraudzīt tās iedarbību uz citiem vienmēr ir dziļš un neaizmirstams pārdzīvojums.

Vairāk – https://elkunoviz.org/lv/dziedinasanas-dienas-dziedinasanas-norise/

 

 

Nodokļu maksātāja Nr. Vilnis Lejnieks (16036611708)