Jānis Šļahota

Reiki speciālista, japāņu Reiki meistara, Reiki masiera

JĀŅA ŠĻAHOTA pakalpojumi

 

mob. tel. +371  29123385, e-pasts: slahota@inbox.lv

 

DZIEDINOŠIE REIKI SEANSI

 

Reiki seansi ievērojami uzlabo veselības stāvokli. Tie atjauno organisma sistēmu līdzsvaru, dziedina fizisko ķermeni, emocijas, dvēseli un prātu, piepilda ar miera un drošības sajūtu. Reiki seansi saīsina rehabilitācijas periodu pacientiem pēc psihosomatiskiem traucējumiem, stresa, depresijas, insulta, infarkta, kā arī pēc operācijām.

 

REIKI MASĀŽAS

 

  • Seikatsu Reiki masāža

Seikatsu Reiki masāža it sevišķi piemērota psihosomatisko saslimšanu dziedināšanai, pie ilgstošām prāta un fiziskām pārpūlēm, pie hroniska noguruma, neizgulēšanās, bezmiega un nervu spriedzes. Ideāls risinājums, lai atbrīvotos no stresa! Iespējams izvēlēties masējamās zonas akcentu aktuālākajām vietām ķermenī:

vēderam, sejai, kaklam un pleciem, rokām un kājām, krūtīm, mugurai un mugurkaulam.

 

  • Relaksējošā viļņu terapija

Relaksējošā viļnu terapija palīdz atbrīvot ķermeni no sasprindzinājumiem. Ieteicama, ja ir sasprindzināti muskuļi un saites, muskuļu un locītavu bloki, locītavu kustību grūtības. Piemērota visiem pacientiem. Ļoti patīk bērniem.

 

  • Migrēnu dziedinoša masāža

Antimigrēnas masāža palīdz tikt galā ar migrēnu un galvas sāpēm, reiboņiem, insulta sekām, kā arī sāpēm mugurkaula kakla daļā. Pozitīvas izmaiņas sākas jau pēc pirmā seansa!

 

  • Reiki masāža “Mīlestības ziedlapiņas“

Mīlestības ziedlapiņas ir kā ātrā palīdzība pie emocionālās izdegšanas, depresijas un stresa. Masāžas laikā dažu minūšu laikā iespējams iegrimt dziļā iekšējā mierā, kas ļauj būtiski izmainīt un uzlabot emocionālo un fizisko stāvokli, paātrināt un nostiprināt nervu sistēmas atveseļošanās procesus.

  • Intuitīvais Reiki seanss apvienots ar dziedniecisko Reiki masāžu

Šī enerģētiskā dziedniecība atstāj ļoti dziļu iespaidu un lieliski palīdz atjaunot enerģijas plūsmu. Viegla maiga masāža apvienota ar Reiki seansu palīdz atbrīvoties no nemiera un stresa. Pamazām atbrīvojas savilktie muskuļi un mazinās sāpes, uzlabojas asinsrite un limfas plūsma.  

 

Skat. informāciju mājaslapā www.cigunsardaigu.lv/reiki

 

 

Nodokļu maksātāja Nr. JĀNIS ŠĻAHOTA (11096312918)