Ilga Gavare

 Pirtniece, japāņu Reiki tradīcijas meistare skolotāja

ILGA GAVARE, 

pirtiņa Deviņspēks

 

mob. tel. +371  29258657, e-pasts devinspeks9@gmail.com

pašnodarbinātā persona, MUN maksātāja (13066912209)

Reiki ir universāla dzīves enerģija, kas tiek izmantota visā pasaulē.

Reiki dziedināšanu izmanto slimnīcās, privātajās praksēs, pašaprūpē, kā arī apvienojumā ar daudziem citiem terapijas veidiem.

  • Dziedinošie reiki seansi

 

Ar Reiki seansu palīdzību iespējams uzlabot savu veselības stāvokli, iegūt lielāku pārliecību par sevi. Seansa laikā atjaunojas organisma sistēmu līdzsvars, tiek dziedināts fiziskais ķermenis, emocijas, iespējams strādāt ar novecojušām domformām, dziedināt pagātnes traumas, dvēseli un prātu, piepildīties ar miera un drošības sajūtu. Apvienojot Reiki praksi ar citām manuālām un garīgām praksēm – piemēram klasisko masāžu, laika līniju dziedināšanas metodi, iespējams sasniegt pārliecinošus rezultātus īsākā laikā.

  • Reiki skola

Tiem, kam radusies dziļāka interese par Reiki enerģijām un ir vēlēšanās apgūt šo enerģiju pārvaldīšanas noslēpumus ir iespēja papildināt savas zināšanas attiecīgā līmeņa Reiki skolā, iepriekš vienojoties par savstarpēji piemērotiem laikiem.  

  • Reiki seanss apvienots ar pirts rituālu

Pirts procedūras laikā izveidojas labi priekšnosacījumi tam, lai cilvēks varētu ne tikai fiziski atjaunoties, bet arī dziedināt emocionālas traumas, risināt attiecību problēmas. Šī enerģētiskā dziedniecība atstāj ļoti dziļu iespaidu un lieliski palīdz atjaunot enerģijas plūsmu. Jau pirms rituāla savienojoties ar Reiki enerģijām, atverot sevi kā kanālu Reiki enerģiju uztverei,  iespējams noskaņoties dziednāšanai ar Reiki enerģijām arī pirtī, sakārtot, attīrīt telpu gan pirms gan pēc rituāla. Viegla maiga medus masāža apvienota ar Reiki seansu pirtī palīdz atbrīvoties no nemiera un stresa. Pamazām atbrīvojas savilktie muskuļi un mazinās sāpes, uzlabojas asinsrite un limfas plūsma, atbrīvojas enerģētiskie bloki un stresa radītie saspringumi.