Paldies, Svetlanai, kura dalās savā pieredzē, kā ikdienā visdažādākajos dzīves brīžos pielieto Reiki: gan palīdzot sev un saviem tuvākajiem, gan cīnoties pret skudrām siltumnīcā. Lūk, 7 viņas piemēri.

  1. No augusta līdz novembra vidum piedalījos dziednieciskos seansos, lai dziedinātu leikēmiju sev tuvam cilvēkam. Kopā tie bija 96 seansi. Afirmācija, kuru es izmantoju: “Reiki dziedina (…šeit minēju cilvēka vārdu) vispārējo organisma stāvokli visos līmeņos.”
  2. Man pašai reizēm kājās iemetas krampji. It sevišķi tad, ja esmu mazliet pārstrādājusies. Man radās doma – izmēģināt uzzīmēt Reiki otro simbolu uz visas problēmzonas. Tas palīdzēja! Šī metode tagad ir mans glābiņš un pašārstēšanās.
  3. Mūsu rados vīrietim bija jau trešais insults, pēc kā bija ļoti smagas komplikācijas. Ārsti teica, lai gatavojamies ļaunākajam. Lūdzu Reiki, izmantojot šādu lūgšanu: “Lai harmonizējas visa šī situācija un mūsu radinieka veselība visos līmeņos.” Drīz pēc tam mūsu radinieku no reanimācijas pārveda uz parasto nodaļu. Un līdz pat šim viņš ir dzīvs. Mēs visi ļoti priecājamies, ka varam šo laiku pavadīt kopā.
  4. Šogad nolēmu paeksperimentēt ar augu audzēšanu siltumnīcā. Bet tajā iemetās skudras. Iedomājos harmonizēt enerģiju visas siltumnīcas teritorijā, izmantojot Reiki otro simbolu. Tāpat domās aprunājos ar galveno skudru pūžņa skudras karalieni. Izdevās. Skudras pārcēlās uz citu vietu un manu siltumnīcu atstāja.
  5. Mana paziņa padalījās, ka viņai sāp augšstilbi. Iedomājos, ka ar visiem trīs Reiki simboliem varētu “uzlādēt” kokvilna lupatiņu. Tā, lai draudzene to var pēc tam ērti uzlikt uz sāpošās zonas. Sāpes pārgāja, un mana draudzene ļoti priecājās.
  6. Pavadot mammu mūžībā, 40 dienas lūdzu Reiki savai mammai. Sajūtas ļoti dažādas. Pirmo reizi kaut ko tādu darīju.
  7. Kopā ar Reiki Gaismas skolu piedalījos Reiki seansos par Latviju. Pavisam kopā 87 seansi! Ticu, ka visi kopā paveicām lielu darbu.